Черговим етапом спортивного марафону кафедри фізичного виховання Сумського НАУ стало проведення особистої першості університету з армліфтингу (сили хвату) серед юнаків.
22 листопада 2023 року найсильніші студенти СНАУ демонстрували свої силові здібності у трьох дисциплінах. По завершенню змагань за сумою набраних очок було визначено переможця та призерів, серед яких:
ІІІ місце зайняв Тимофій СІДАШ (факультет агротехнологій та природокористування)
ІІ місце посів Руслан ЛИЧИК (факультет агротехнологій та природокористування)
І місце виборов Станіслав СІДАШ (факультет будівництва та транспорту)
Дякуємо за цінні призи для найсильніших представників спортивної еліти Сумського національного аграрного університету, надані первинною профспілковою організацією студентів та аспірантів СНАУ.
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-2-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-3-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-3-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-2-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-3-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/7-3-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/8-3-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/9-2-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/10-2-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/11-2-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/12-2-300x225.jpg)