Он-лайн зустріч зі студентами 1 курсу навчання

8 вересня відбулася он-лайн зустріч викладачів факультету зі студентами 1 курсу навчання, щоб підтримати студентів і пояснити їм особливості навчального процесу в умовах військового стану. У дружній обстановці студентам було донесено всю актуальну інформацію про діяльність факультету та університету, яка відбувається у період війни та обговорено місця перебування студентів.

Під час зустрічі було повідомлено про те, що викладачі готові та мають велике бажання працювати з нашим першокурсникам. Звичайно керівництво нашого університету та факультету з розумінням ставиться до всіх, тому просить по-перше, це берегти себе та своїх рідних, і звичайно, якщо є така можливість відвідувати пари та тримати зв’язок з викладачами.