У СНАУ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З АРМРЕСТЛІНГУ
У Сумському національному аграрному університеті 19 квітня 2023 року був днем, насиченим різноманітними подіями і заходами. Однією з таких приємних подій стали змагання з армрестлінгу, що відбулись в спортивній залі університету.
Згідно правил змагань, студенти виявляли свою вправність у двох вагових категоріях – до 80 кг і 80+ кг.
У ваговій категорії до 80 кг призові місця вибороли:
ІІІ місце – Артур СИЗОНЕНКО (факультет харчових технологій)
ІІ місце – Іван ДЕМЧЕНКО (інженерно-технологічний факультет)
І місце – Станіслав СІДАШ (факультет будівництва та транспорту)
Призерами у категорії 80+ кг стали:
ІІІ місце – Артем СИВКО (інженерно-технологічний факультет)
ІІ місце – Богдан КРИКОТА (факультет економіки і менеджменту)
І місце – Роман ДУБОВИЧ (факультет економіки і менеджменту).
Мабуть, найкращою подякою для колективу кафедри фізичного виховання та керівництва СНАУ стали слова учасників заходу: “Дякуємо, що організували для нас такі чудові змагання!”
А ми, в свою чергу, дякуємо нашим захисникам і всім, хто долучився до проведення та участі в змаганнях!
Вітаємо найсильніших студентів Сумського національного аграрного університету і щиро радіємо їхнім перемогам та досягненням!
Запрошуємо спортивну молодь нашого університету долучитися до участі у КУБКУ РЕКТОРА з волейболу серед команд факультетів, що відбудеться у рамках святкування 46-річчя СНАУ 25 квітня 2023 року о 14:00 в спортивному комплексі.
Святкуймо та перемагаймо разом!