Гостьова лекція від ТОВ «Кусум Фарм». Модератор зустрічі менеджер з персоналу Оксана ДУДЧЕНКО

25 вересня 2023 року для студентів факультету харчових технологій проведена гостьова лекція від ТОВ «Кусум Фарм». Модератор зустрічі менеджер з персоналу Оксана ДУДЧЕНКО.

Враховуючи виробничу безпечність та обмежений доступ до виробничих потужностей, пані Оксана представила віртуальну екскурсію, яку провели для студентів провідні фахівці дільниць.

Оксана ДУДЧЕНКО звернула увагу слухачів на той факт, що сьогодні на ТОВ «Кусум Фарм» вже працюють випускники та студенти факультету харчових технологій інженерами-технологами та менеджерами.

Дякуємо пані Оксані за можливість познайомити студентів та викладачів з сучасним підприємством в м. Суми.