11 березня на факультеті відбулась відкрита конкурсна лекція

11 березня 2020 року о 14:15 (5-та пара) в аудиторії 218 відбулась відкрита конкурсна лекція з дисципліни «Контроль якості та безпеки продукції молочної галузі». Лекцію провела к.т.н., ст. викладач кафедри технології молока і м’яса А.О. Геліх. Тема лекції «Контроль якості та безпеки при виробництві та реалізації молокопродуктів». Лекція-консультація забезпечила поєднання викладу нової навчальної інформації лектором з постановкою запитань. Лектор консультував студентів у ході лекційного викладу, що сприяло кращому засвоєнню ними навчального матеріалу. Консультація проводилась за сценарієм: запитання-відповіді. В ході, яких студенти виявляли кмітливість і намагалися знайти правильні твердження, щодо лекційного матеріалу.