27.09.2023 ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС “НАЙСОЛОДШІ ПОДАРУНКИ”
Родина ФХТ знову започатковує нову традицію – вітати зі святом улюблених викладачів та співробітників факультету солодкими подарунками, виготовленими власноруч.
27.09.2023 року студенти І курсу та студентський актив факультету харчових технологій СНАУ зібрались у навчально-практичній лабораторії КГХ на майстер-клас “Найсолодші подарунки” з виготовлення та прикрашання смаколиків до Дня Працівника Освіти.
Незважаючи на відсутність досвіду, наші першачки відмінно впоралися із завданням завдяки допомозі студентського активу та викладачів ФХТ. А по завершенню кожен учасник майстер-класу мав можливість продегустувати кексики, виготовлені власноруч.
Дружна родина ФХТ вітає своїх талановитих першачків з “бойовим хрещенням” і радо розкриває їм свої обійми 🤗
Вітаємо співробітників факультету харчових технологій СНАУ з прийдешім Днем Працівника Освіти!!!
Бажаємо кожному з вас мирного неба над головою, родинного затишку та вдячних талановитих студентів!!!