Cтажування доцента Кошель Олени Юріївни в університеті міста Порту, в Португалії

Раді повідомити, що викладач Сумського НАУ доцент Кошель Олена Юріївна,  отримала можливість пройти стажування в університеті міста Порту, в Португалії.

Протягом двох тижнів стажування Олена Юріївна матиме змогу вивчати передові підходи викладання та обмінюватися досвідом з висококваліфікованими колегами з університету, зможе долучитися до академічних обговорень та провести власні наукові дослідження у співпраці з місцевими експертами.

Олена Юріївна мала змогу потрапити до наукового підрозділу Університету Порту –CIIMAR RESEARCH CENTER , який виявився місцевим місцем концентрації інтелекту, молоді, духу досліджень та співпраці. Ознайомилася з переліком проектів, проведених у науково – дослідному центрі, з цікавими та завзятими науковцями, енергійною молоддю та надзвичайною архітектурою центру.

Насичений графік включав відвідування акваріуму «Морька життя» , де присутні рельєфи та природні умови річки, моря та океану в різних місцях, а також зберігаються види риб, безхребетних, ракоподібних та інших живих організмів. Учасникам екскурсії показали комплексну систему життєзабезпечення самого комплексу та поділилися досвідом організації обслуговування великої кількості різноманітних організмів у закритих водопровідних системах.

Бажаємо Олені Юріївна незабутнього досвіду у Порту та надзвичайних досягнень  під час стажування. Нехай подорож приносить нові знання та незабутні враження.