ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СНАУ
📌ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У СНАУ
🔊 6 квітня 2024 року в Сумському національному аграрному університеті відбувся важливий захід – День Відкритих Дверей!
✨ Розпочала захід урочиста частина, впродовж якої керівництво, викладачі, студентський актив і випускники університету привітали майбутніх абітурієнтів та їх батьків і розповіли про переваги й перспективи навчання у виші та особливості вступної кампанії 2024 року.
⏩ По завершенні урочистостей кожен факультет запропонував своїм майбутнім вступникам власну програму продовження заходу.
✅ Факультет харчових технологій СНАУ зустрічав гостей цікавою програмою, що включала:
– вітальну промову декана факультету Наталії БОЛГОВОЇ та знайомство з керівництвом, викладачами і студентським активом факультету;
– майстер-клас з виготовлення сиру під керівництвом Тетяни СИНЕНКО;
– майстер-клас з сервірування у виконанні Тетяни СТЕПАНОВОЇ;
– цікаву та пізнавальну вікторину, проведену Оксаною МЕЛЬНИК.
– презентацію спеціальностей факультету та актуальну інформацію стосовно умов вступу, надану Оленою КОШЕЛЬ.
💚 Смачним завершенням заходу стала дегустація м’яких сирів, виготовлених студентами і викладачами факультету та чаювання зі смаколиками.
🍀 ФХТ: ми завжди радо вітаємо гостей!
Сумський національний аграрний університет /Sumy Agrarian University /СНАУ