Доцент кафедри технології харчування Степанова Тетяна прибула до Сумського міжнародного коледжу Хенанського інституту науки та технологій (КНР).
Доцент кафедри технології харчування Степанова Тетяна у складі делегації викладачів Сумського національного аграрного університету прибула до Сумського міжнародного коледжу Хенанського інституту науки та технологій (КНР).
У межах реалізації двосторонньої співпраці провідних закладів вищої освіти планується обмін освітніми інноваціями у галузі підготовки фахівців із харчових технологій, разом із викладачами з агрономії, ветеринарної медицини та економіки і менеджменту. Адміністрація, науково-педагогічний склад тепло і гостинно зустріли у стінах своєї Alma mater делегацію СНАУ.