Дорогі першокурсники! Вітаємо вас у великій родині нашого факультету!

Дорогі першокурсники!

Вітаємо вас у великій родині нашого факультету!

Від сьогодні для вас настає новий життєвий етап, сповнений цікавих зустрічей та нових знайомств, дивовижних відкриттів і досягнень. І хоч карантин вносить свої корективи в повсякденне життя та навчання, ми впевнені, що перший рік в університеті стане для вас відправною точкою до підкорення нових вершин! Тож, незалежно від будь-яких викликів долі, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал в нашому навчальному закладі.

Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а університет – посяде особливе місце у вашому серці! Адже саме для вас ми змінюємося та розвиваємося, опановуємо все нове та креативне. Щоб кожен з гордістю міг говорити: «Я студент СНАУ»!