Екзаменаційна комісія розпочала роботу на факультеті

18 грудня на факультеті харчових технологій розпочала роботу екзаменаційна комісія по проведенню єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 181 «Харчові технології». Головою екзаменаційної комісії зі спеціальності 181 «Харчові технології», освітніх програм «Технології зберігання, консервування та переробки молока», «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса», ОС «Магістр» на 2019 рік призначена Рижкова Таїсія Миколаївна, доктор технічних наук, професор кафедри технології переробки, стандартизації та технічного сервісу Харківської державної зооветеринарної академії. Атестація здійснювалася відкрито і публічно. За результатами іспиту всім студентам присвоєно кваліфікацію «магістр з харчових технологій».