Факультет харчових технологій у тренді сучасних інновацій якості освіти.

7 та 8 вересня 2021 року заступник декана з наукової роботи та якості освіти, к.т.н., доцент Степанова Тетяна Михайлівна прийняла участь у складі команди Сумського національного аграрного університету в семінарі-практикумі “Орієнтоване на студентів навчання, викладання та оцінювання”, що відбувся на базі Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ). Протягом дводенного тренінгу представники аграрних вишів: Сумського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування імплементували свої навчальні курси в рамках технік семінару. Навчання відбувалось англійською мовою під керівництвом викладача з Великої Британії Ніккі ван Веггеля в рамках Проекту No57514792 від DAAD.

Були охоплені наступні онлайн-платформи сприяння навчанню Padlet.com, GoSoapBox, Slack.com