Фандрейзинг. Написання проєктів. Успішні кейси.

Залучення студентів та викладачів до грантових програм, у тому числі програм академічної мобільності, є одним із важливих елементів акредитації освітніх програм. Не стоять осторонь цих процесів і викладачі кафедри технології молока і м’яса, які стали учасниками семінару-тренінгу «Фандрейзинг. Написання проєктів. Успішні кейси», що пройшов у форматі онлайн 6-7 жовтня. Перший день семінару був присвячений загальним питанням написання проєктів, а на другий, учасники змогли максимально сконцентруватися на проєктах Jaen Monnet. Отримані знання допоможуть викладачам кафедри технології молока і м’яса підготувати грантовий проект, який дозволить розвивати наукову та громадську діяльність, щоб спільними зусиллям наближати Україну до європейських стандартів освіти, науки та якості життя.