Гостьова екскурсія на факультеті харчових технологій СНАУ

19 квітня факультет харчових технологій СНАУ приймав гостей.

На екскурсію до університету завітали кухарі загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області.

На початку зустрічі зав. навчально-практичною лабораторією ФХТ Ольга СЕРЕДА розповіла гостям про новітні технології обробки сировини та продемонструвала обладнання, з яким працюють на практичних заняттях студенти факультету.

Продовжився захід жвавим обговоренням особливостей сучасного шкільного меню та використання різноманітних інгредієнтів у приготуванні традиційних страв за участі декана факультету харчових технологій СНАУ Наталії БОЛГОВОЇ.

Після знайомства з ФХТ фахівці харчової промисловості здійснили прогулянку мальовничою територією університету та відвідали Green Centre СНАУ.

Гостьова екскурсія справила неабияке враження та подарувала позитивні емоції всім учасникам заходу. “СНАУ – це найкращий університет України європейського рівня, до якого хочеться повертатись знову і знову! І не тільки на екскурсії, але й на навчання!” – ось таку думку висловили наші гості по завершенні заходу.

Факультет харчових технологій СНАУ завжди радо вітає гостей і запрошує найталановитіших абітурієнтів здобути вищу освіту в магістратурі. Адже СНАУ – це завжди зміни на краще!