Гостьова лекція завідувача кафедри вирощування та переробки рослинницької продукції, університету прикладних наук Wiehenstephan-Triesdorf Ірини Сметанської

9.04.2024 р., на факультеті харчових технологій відбулася гостьова лекція від Ірини Сметанської, завідувачки кафедри вирощування та переробки рослинницької продукції з університету прикладних наук Wiehenstephan-Triesdorf. Лекція була присвячена презентації університету та його освітніх програм.

Під час своєї презентації Ірина Сметанська вдало представила університет Wiehenstephan-Triesdorf, описавши різноманітні освітні програми, які пропонуються студентам. Вона зазначила особливості навчання та підкреслила високий рівень науково-дослідницької роботи в університетських лабораторіях. Пані Ірина розповіла про сучасні технології та дослідження, що проводяться у цих лабораторіях з метою покращення вирощування та переробки рослинницької продукції.

Студенти та викладачі факультету харчових технологій були зацікавлені поданим матеріалом. Лекція стала чудовим засобом не лише підвищити свідомість про існуючі можливості у галузі, але й надихнула на подальше дослідження та активну участь у розвитку харчового сектору.

Хочемо висловити щиру подяку Ірині Сметанській за цікаву та інформативну лекцію. Її презентація була вельми корисною , допомагаючи нам краще розуміти перспективи університетської освіти та наукових досліджень в області харчування та переробки продукції. Надіємося на подальшу співпрацю та обмін знаннями з представниками Wiehenstephan-Triesdorf у майбутньому.