7 листопада 2023 року у стінах спортивного комплексу СНАУ зібралися понад 20 представників різних факультетів, щоб продемонструвати свою спортивну майстерність в особистій першості Сумського національного аграрного університету з настільного тенісу серед юнаків.
Незважаючи на дружню і невимушену атмосферу, створену вболівальниками, за тенісним столами точилась справжня боротьба. За підсумками змагань було визначено переможця та призерів, серед яких:
ІІІ місце – Микола ЛІЩЕНКО (факультет економіки і менеджменту)
ІІ місце – Андрій ОМЕЛЬЧЕНКО (факультет ветеринарної медицини)
І місце – Роман ГОЛІКОВ (інженерно-технологічний факультет)
Почесні відзнаки і цінні призи переможцю та призерам змагань було надано первинною профспілковою організацією студентів та аспірантів СНАУ.
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-1-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-1-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/6-1-300x225.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/7-1-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/8-1-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/14-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/15-225x300.jpg)
![](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/16-300x225.jpg)