Конференція «Фінансові інструменти підтримки сільського господарства в сучасному вимірі»

Викладачі та студенти факультету харчових технологій стали учасниками Zoom-конференції “Фінансові інструменти підтримки сільського господарства в сучасному вимірі“, організованої Сумською обласною універсальною науковою бібліотекою  за традиційною участю в ній директора Департаменту агропромислового розвитку Олександра МАСЛАКА. Конференція була приурочена до Дня працівників сільського господарства.

Завідувачка кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, Марина САМІЛИК, виступила з доповіддю «Крафт як фінансовий інструмент підтримки сільського господарства». В ході доповіді Марина Михайлівна розповіла про сучасні напрямки розвитку сільського господарства через створення крафтових виробництв, гастрономічних турів, сільський зелений туризм та локаворство. За результатами зустрічі заплановано проведення фестивалю крафтових харчових продуктів до Всесвітнього дня їстівної книги.