Конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

26 квітня 2024 року пройшла підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

За результатами 1-го етапу (рецензування робіт) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» на 2-й етап конкурсу запрошені студенти факультету харчових технологій Сумського НАУ Альону ПОПОВУ та Олександра БУТОВОГО.

Студенти другого курсу факультету захистили свою роботу та доповіли на підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Робота підготовлена під керівництвом Наталії БОЛГОВОЇ, декана факультету харчових технологій, доцента кафедри технологій та безпечності харчових продуктів.

Конкурсна комісія об’єктивно оцінила наукову роботу і присудила здобувачам ІІ місце.

Вітаємо студентів, пишаємося їх здобутками!