Майстер-клас “Смаколики до Масляної”

25 лютого 2023 року на факультеті харчових технологій СНАУ пройшов майстер-клас “Смаколики до Масляної”, на якому студенти ФХТ мали нагоду випробувати свої знання, вміння і навички у приготуванні смачних різнокольорових млинців, поспілкуватись у приємній дружній атмосфері та продегустувати власні вироби.

На майстер-класі зав. навчально-практичною лабораторією ФХТ Середа Ольга Григорівна розповіла цікаві варіанти приготування тіста та допомогла порадами щодо особливостей додавання барвників.

Родзинкою заходу стало випікання справжнього патріотичного млинця за ініціативою студентів ФХТ.

Дякуємо керівництву Сумського національного аграрного університету і ЗСУ за можливість провести такий чудовий захід для нашої молоді в стінах рідного університету! СНАУ – Україна!