Марина Савченко- учасник планового засідання ONLINE-СТУДІЇ Марафону Безпеки

10 жовтня 2024 року доцент кафедри технології харчування Марина Савченко взяла участь у роботі круглого столу в рамках планового засідання ONLINE-СТУДІЇ Марафон Безпеки. Тема заходу була присвячена охороні праці в закладах професійної (професійно-технічної) освіти (ЗП(ПТ)О) та реалізації концепції «Безпека 360 градусів».

Метою такого заходу є обговорення нових підходів та практик у сфері охорони праці, що дозволяють забезпечити безпечні умови навчання та праці для студентів і викладачів. Концепція «Безпека 360 градусів» передбачає всебічний підхід до питань безпеки, враховуючи всі аспекти професійної діяльності.

Після проведення марафону Марина Савченко вона отримала сертифікат, який підтверджує її участь у цьому заході та засвоєння матеріалів, пов’язаних із новими підходами до забезпечення безпеки праці.

Такий сертифікат є важливим документом, що засвідчує її компетенції у сфері охорони праці та знання сучасних практик у цій галузі.