НАУКОВЕ ВПРОВАДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОСЛІДЖЕННЯ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ

9.06.22. – урочиста подія за останні п’ять років – третій день проходження виняткової п’ятої міжнародної конференції «Проектування, моделювання та виробництво: обмін інноваціями» (DSMIE-2022) за участі  запрошених науковців провідних ВУЗів світу! Серед таких університетів: Poznan University of Technology (Poland), Lublin University of Technology (Poland), InterMarium Sp. z o.o. (Poland), Erciyes University (Turkey), National Technical University of Athens, (Greece), Seco Tools AB (Sweden), University of West Bohemia (Czech Republic), University of Zagreb (Croatia) тощо.

На таку подію  мала честь бути запрошеною к.т.н., доцент кафедри технології харчування Сумського НАУ Савченко-Перерва Марина Юріївна для висвітлення результатів наукових досліджень інженерного спрямування.

Обмін scientific stuff та популяризація власних ідей на міжнародному рівні – завжди бути в тренді інновацій!