Науковий семінар аспіранта четвертого року навчання Li Yunbo

19.10.2021 р., у режимі on-line, відбувся перший науковий семінар аспіранта четвертого року навчання Li Yunbo, який виконав дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня  доктора філософії за спеціальністю 181 – «Харчові технології» достроково.
В науковому семінарі взяли участь аспіранти та викладачі факультету харчових технологій. Співробітники факультету уважно вислухали доповідь аспіранта про проведені ним дослідження та проведену роботу за період навчання. Аспіранту були надані рекомендації щодо поліпшення якості представлених даних та можливих шляхів подолання труднощів в рамках роботи над своєю науковою темою. В цілому робота була визнана гідною, а аспірант отримав рекомендації до захисту дисертаційної роботи у спеціалізованій разовій раді з захисту дисертацій.