Науково-практична конференція студентів, аспірантів та викладачів Сумського НАУ

В рамках тижня науки у СНАУ на факультеті харчових технологій відбулася науково-практична конференція студентів та аспірантів.

На конференції було представлено наукові дослідження по удосконаленню та розробці харчової продукції спеціального призначення, проводилося обговорення заходів по енергозбереженню та енергоефективності виробництва харчової продукції, учасники презентували результати своїх досліджень та брали участь у захоплюючих дискусіях. Захід став платформою для обміну ідеями та вивчення нових напрямків наукових досліджень, як для молодих дослідників, так і для досвідчених викладачів.

Доповідачі випускових кафедр підкреслили важливість поєднання наукових досліджень з практичним застосуванням, акцентуючи увагу на ролі науки у вирішенні сучасних викликів у сфері харчових технологій та екологічної стійкості виробництва.