«Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі»

Хліб – всьому голова! У мене одразу перед очима шматок чорного хліба натертий часником.
Саме часнику був присвячений 05 листопада 2020 року V он-лайн аграрний форум «Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі» «ЧасниКооп». Такий масштабний захід організувала Сумська торгово-промислова палата.
На семінарі обговорювали питання економічної ефективності галузі, вирощування, зберігання, сертифікації, переробки культури та співпраці з асоціаціями і навчальними закладами.
Приємно, що учасником заходу стала викладач кафедри технології молока і м’яса к.с.-г.н., доцент Болгова Н.В. Вона презентувала можливі шляхи співпраці учасників форуму з Сумським національним аграрним університетом на предмет вирощування та переробки часнику, розширення ринку споживання продуктів з часником, а також консультування щодо впровадження системи НАССР.