Онлайн семінар “Зробимо світ чистішим разом зі СНАУ”.
У середу 10.02.21 вудбувся онлайн семінар “Зробимо світ чистішим разом зі СНАУ”. Захід проводився на факультеті харчових технологій к.т.н. Дмитром Бідюком. Слухачами семінару були викладачі та студенти факультету. Метою заходу було ознайомлення студентів з інноваційними рішеннями апсайклінгу, які на ФХТ команда молодих еко-свідомих студентів хоче реалізувати в рамках підготовки до першого в Україні “Plastic challenge Hackathon 2021“.
Цей Хакатон проводиться в рамках проекту “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки в Україні відповідно до Плану дій ЄС”, який співфінансується Європейським Союзом за програмою Жана Моне Еразмус+.
Мета Plastic challenge Хакатону 2021:
– пошук ідей щодо розробки біопластиків як екологічної альтернативи традиційним пластикам, сприяння їх розвитку та комерціалізації;
– пошук прогресивних технологій сортування та рециклінгу відходів полімерів.
Захід спрямований на консолідацію академічних та бізнесових зусиль задля пошуку інноваційних рішень та підтримки ініціатив українських новаторів у сфері розробки біопластиків і рециклінгу полімерів відповідно до Стратегії ЄС з пластику та Плану дій ЄС щодо економіки замкненого циклу.
У заході можуть брати участь: викладачі, науковці, молоді дослідники, студенти, учні, представники громадських організацій та бізнесу.