Профорієнтаційна лекція на тему переробки зерна в Путивльському фаховому коледжі

В рамках профорієнтаційної роботи  7 жовтня 2024 року для учнів Путивльського фахового коледжу СНАУ була проведена онлайн лекція на тему “Технологічне обладнання для підготовки зерна та переробки на борошно та крупи”. Цю цікаву та пізнавальну лекцію провела доцент кафедри технології харчування Марина Савченко .

Під час заходу учні коледжу мали змогу дізнатися про сучасні технології обробки зерна, які використовуються в харчовій промисловості, а також про різні види обладнання, необхідні для ефективної переробки зернових культур. Марина Савченко  акцентувала увагу на важливості правильного вибору технологічних рішень та обладнання для забезпечення якості готової продукції.

Лекція супроводжувалася наочними матеріалами, що дозволило учням краще зрозуміти процеси, пов’язані з переробкою зерна. В кінці заходу відбулася жвава дискусія, під час якої учасники мали змогу задати питання та обговорити перспективи роботи в сфері технологій харчування.

Такі лекції сприяють підвищенню інтересу молоді до професій, пов’язаних з аграрною та харчовою промисловістю, і допомагають їм усвідомити важливість обраної спеціальності.