Останній день навчального семінару для працівників харчоблоку закладів загальної середньої освіти Путивльської ОТГ «Санітарний регламент. Норми з організації безпечного харчування в закладах загальної середньої освіти» був інформативним і цікавим. В ході зустрічі говорили про систему «електронних меню», способи приготування страв, які забезпечують збереження вітамінів та вимоги законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, заснованих на принципах НАССР. По переду ще багато роботи з покращення організації харчування дітей, але початок є і приємно, що викладачі кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, Наталія Болгова, Анна Геліх, Марина Самілик, залучені до цього процесу.