Сьогодні 18 червня 2021 року в рамках профорієнтаційного заходу до нас завітали учні КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів.

№7 ім. М.Савченка СМР. Разом зі своїми наставниками, майбутні абітурієнти ознайомились із матеріальною базою факультету харчових технологій та інженерно-технологічного факультету, прийняли участь у майстер-класах, а також мали змогу поспілкуватися зі студентами факультету задля розуміння умов навчання та проживання. В рамках заходу було підведено підсумки ІІ Регіонального інтернет-конкурсу “Здорове харчування – запорука здоров’я нації”. Команда учасників нагороджена дипломами інтернет-конкурсу. Дружня атмосфера університету сприяла позитивному настрою учасників заходу. Приємно бачити зацікавленість учнів, що відзеркалювалась у їх очах.