Важливим показником роботи навчального закладу є не лише здобутки студентів та кількість проіндексованих публікацій. Науково-технічна продукція університету повинна впроваджуватися у виробництво. Сьогодні на факультеті харчових технологій свято – завдяки нашій роботі розпочалося промислове виробництво молока А2 на великому переробному підприємстві. Розроблені викладачами кафедри технологій та безпечності харчових продуктів технічні умови, використовуються як основний нормативний документ для виробництва. Сподіваємося на те, що споживачі оцінять якість і користь унікального продукту молока А2.