Студенти ГРС 2301 досліджують готельно-ресторанний бізнес регіону

13 червня 2024 року студенти групи ГРС 2301 представили результати своїх індивідуальних завдань, що стосуються індустрії гостинності їхнього рідного краю. Кожен студент ретельно досліджував особливості готельно-ресторанного бізнесу у своїх регіонах, збираючи дані про місцеві заклади, їхній рівень обслуговування, унікальні пропозиції та загальні тенденції розвитку галузі.

Презентації студентів відзначалися ґрунтовним аналізом та творчим підходом до подання інформації. Вони висвітлили ключові аспекти розвитку індустрії гостинності, розповіли про історію та сучасний стан місцевих готелів, ресторанів та інших закладів обслуговування. Особливу увагу було приділено новітнім тенденціям та викликам, з якими стикаються заклади у своїй діяльності.