У СНАУ обрали кращих студентів

У пятницю, 20 листопада 2020 року у Сумському національному аграрному університеті,  були обрані кращі студенти у різних номінаціях – наука, спорт, волонтерство, танці, вокал, тощо. Надзвичайно приємно, що серед переможців є студенти факультету харчових технологій. Зокрема:

Перемогу у Номінації «Кращий студент-танцюрист» отримала студентка 2 курсу – Барабанова Любов.

Перемогу у Номінації «Кращий студент-науковець» отримала студентка 1м курсу – Ярмош Тетяна.

Також подяку ректора за активну участь у діяльності університету отримали Цьомка Наталія  та Козел Валерія

Переможці отримали заслужені нагороди – відзнаки ректора та пам’ятні подарунки від СНАУ. Бажаємо вам подальшого творчого натхнення у навчанні та житті. У вас великий потенціал, перед вами відкриті великі можливості. Тому нехай Бог завжди благословляє вас на вашому життєвому шляху, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя.