У Сумському національному аграрному університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістра студентам факультету харчових технологій.

Дорогі студенти! Ви – кваліфіковані кадри, що випускаються з університету, і станете спеціалістами високого рівня на підприємствах, в яких ви будете працювати в майбутньому. Двері Сумського національного аграрного університету завжди відчинені для вас і ми з радістю чекаємо на вас восени у лавах аспірантів нашого вишу.

Дуже хочеться побажати Вам, не розгубити всі отримані знання та вміння, а тільки їх примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі Вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті!