Урочистості з нагоди Дня працівників харчової промисловості

У стінах Сумського національного аграрного університету 12 жовтня 2023 року зібралися представники бізнесу, влади та освіти задля відзначення Дня працівників харчової промисловості. Зустріч модерував Олександр МАСЛАК, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА, який у вітальній промові наголосив на викликах та перспективах розвитку сфери харчової промисловості. Акцентував увагу й на відданості робітників, які з перших днів повномасштабного вторгнення, ставлячи інколи й власне життя під загрозу, забезпечували область необхідними продуктами.

Також, в ході зустрічі гості ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету харчових технологій. За ініціативи декана факультету, Наталії Болгової, створена дорожня карта співпраці між факультетом та провідними переробними підприємствами Сумщини. Завідувачка кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, Марина Самілик, презентувала професійні здобутки та можливості факультету харчових технологій.

Згодом привітав присутніх з професійним святом і Тарас САВЧЕНКО, Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, який подякував за відданість справі, високий професіоналізм, наполегливу щоденну звитяжну працю задля забезпечення продовольчої безпеки нашої країни.