![Новицька Анастасія Андріївна](https://fht.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-23_17-39-52-819x1024.jpg)
Анастасія Новицька, поступила до Сумського НАУ у 2021 році.
З першого курсу беру активну участь в житті університету.
Смачно готую, добре малюю та полюбляю читати. Також я подорожую и провожу час с друзями. Можу відмітити, що швидко знаходжу спільну мову з людьми, також люблю працювати та відповідально відношусь до поставленого завдання.
Займаюсь благодійністю, допомагаю дітям, які цього потребують. Також, годую тварин, які опинилися на вулиці. І на останнє додам, що я завжди готова до нового та із задоволенням приймаю нові виклики від життя