17 жовтня, до Дня працівника харчової промисловості, на кафедрі технології харчування була проведена відкрита лекція на тему “Технологія виробництва круп” для студентів факультету харчових технологій. Лекцію провела доцент кафедри технології харчування Оксана МЕЛЬНИК.

Під час заходу студенти ознайомилися з сучасними підходами та процесами виробництва різних видів круп, новітніми технологіями, що використовуються у цій сфері, а також стандартами та вимогами до якості продуктів.

Після проведення лекції Оксана Мельник запропонувала студентам обговорити сучасні виклики в технології виробництва круп, зокрема питання оптимізації процесів, впровадження інновацій та підвищення якості продукції. Студенти активно долучилися до дискусії, ставили питання про специфіку виробництва різних видів круп, використання органічної сировини та можливості зниження енергоспоживання у виробничих процесах.

Лекція сприяла поглибленню знань студентів та підвищенню їх професійного рівня в галузі харчових технологій.