Викладач кафедри технологій та безпечності харчових продуктів Синенко Тетяна Павлівна відзначена іменною подякою

На базі Сумського національного аграрного університету відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Сумської області за участі представників влади: Народних депутатів України Юлії ГРИШИНОЇ, Михайла АНАНЧЕНКА та Антона ШВАЧКА.

Юлія ГРИШИНА, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. У ході засідання відзначено найкращих співробітників іменними подяками Голови підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Серед нагороджених – доцент кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, доктор філософії, Тетяна Синенко.

Колектив факультету щиро вітає Тетяну Павлівну з почесною нагородою та бажає їй успіхів в подальшій роботі на освітній ниві!