Викладачі кафедри технологій та безпечності харчових продуктів взяли участь у навчанні для особистих господораств та фермерів

На запрошення Сумської торгово-промислової палати, викладачі кафедри технологій та безпечності харчових продуктів, Наталія Болгова та Марина Самілик, в якості спікерів взяли участь у навчанні для особистих господораств та фермерів “Кооперація у сфері вирощування, збуту, переробки цикорію та розвитку зеленого туризму”. Науковці СНАУ поділилися своїм досвідом в питаннях створення крафтових виробництв, гастрономічних туристичних локацій та організації безпечних подорожей. Крім того, провели профорієнтаційну роботу у школі. Сподіваємося, що селянам представлена інформація допоможе у створенні успішних туристичних дестинацій, а учням – зробити правильний вибір професії та закладу освіти.