Викладачі взяли участь у практичному семінарі-тренінгу

7 лютого викладачі кафедри технології молока і м’яса взяли участь у практичному семінарі-тренінгу «Самодостатність громад: кооперація у бізнес-проектах», метою якого було – обговорення практичних механізмів впровадження кооперації з застосуванням сучасних технологій переробки сільгосппродукції на об’єктах комунальної власності для власників індивідуальних селянських та фермерських господарств.
Спікером виступила Марина Самілик, яка презентувала науково-дослідницькі та практичні можливості факультету харчових технологій Сумського НАУ.
Наталія Болгова ознайомила присутніх з практикою впровадження системи НАССР на підприємствах харчової промисловості. Під керівництвом Тищенка Василя студентами ФХТ було виготовлено і представлено зразки продукції ковбасних виробів.