Викладачів кафедри технологій та безпечності харчових продуктів відзначено грамотами

В рамках урочистостей з нагоди Дня працівників харчової промисловості співробітників факультету харчових технологій було відзначено нагородами.

Наталія БОЛГОВА, декан факультету харчових технологій, отримала почесну грамоту голови Сумської ОДА.

Марині САМІЛИК, завідувачу кафедрою технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, Василю ТИЩЕНКО, доценту кафедри технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, Анні ГЕЛІХ, доценту кафедри технологій та безпечності харчових продуктів СНАУ, ректор СНАУ Володимир ЛАДИКА вручив грамоти Сумського національного аграрного університету за багаторічну сумлінну працю, високу відповідальність та з нагоди Дня працівників харчової промисловості.