Вітаємо доцента кафедра технології харчування Олену Кошель із успішним закінченням стажування в університеті Порто в Португалії у межах та за кошти Європейського проекту ERASMUS+AFISHE- «Розвиток освіти в галузі аквакультури та рибальства для зеленої угоди в Україні та Вірменії: від освіти до екології».

Олена опанувала тонкощі дисципліни « Nutrition and Food Technology» під керівництвом професора Helena Peres та PhD Rui Magalhaes , зокрема- вивчення особливостей харчування риби в лабораторії CIIMAR.

Останній день стажування Олена презентувала свою дисципліну, її структуру, методи викладання та оцінювання, також поділилася враженнями від отриманих знань та вмінь. Підтвердження стажування в Порто стало отримання сертифікату. Олена щиро вдячна координаторам та організаторам проекту за можливість набути професійних зв`язків для реалізації спільної освітньої та дослідницької діяльності.