ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ!

Колектив факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету щиро вітає завідувачку кафедри технологій та безпечності харчових продуктів  САМІЛИК Марину Михайлівну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.

Захист дисертації відбувся завдяки результатом Вашої багаторічної праці, наполегливості, стійкості, терпіння, мудрості й неймовірних зусиль!

Бажаємо Вам, Марино Михайлівно, щоб багаторічна праця і дослідження отримали гідне визнання і застосування, а Ви продовжували рухатися вперед. Ви сповнені блискучих ідей для подальшого розвитку й самореалізації. Нехай Ваш внесок у розвиток переробної галузі буде корисним для суспільства в мирній і вільній Україні!

Бажаємо завжди мати міцне здоров’я, відчувати підтримку колег, родини і друзів! Хай у Вашому серці завжди панують любов і злагода!