Вперше на факультеті харчових технологій відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачами із Китаю. Робота із китайськими студентами стала своєрідним викликом для викладачів факультету, оскільки вимагала не лише високих професійних якостей, а й знання іноземної мови. Та завдяки плідній співпраці зі студентами і старанній роботі всіх учасників освітнього процесу, у нас все вийшло. Студенти виконали наукові дослідження, результати яких опубліковано у міжнародних та фахових українських виданнях, та отримали омріяні дипломи магістрів з харчових технологій. А викладачі здобули безцінний досвід роботи і впевненість в своїх можливостях. Вітаємо та бажаємо подальшого самоудосконалення та наступних творчих здобутків!