Захист кваліфікаційних робіт СВО «Бакалавр»

20 червня завершальний день роботи екзаменаційної комісії щодо захисту кваліфікаційних робіт СВО “Бакалавр” на факультеті харчових технологій. Здобувачі заочної форми навчання продемонстрували комісії кваліфікаційні роботи. Представили короткі доповіді, які розкрили основні завдання та мету роботи. Під час презентацій здобувачі вищої освіти демонстрували здатність аргументовано і професійно представляти результати досліджень, відповідати на складні питання та пропонувати шляхи подальшого розвитку своїх наукових ідей. Особлива увага приділялася практичній значущості робіт та можливості їх впровадження в харчовій промисловості.
Екзаменаційна комісія, викладачі факультету харчових технологій пишаються випускниками, бажають подальших успіхів у професії та запрошують на магістратуру.