Здорове харчування – запорука здорової нації!

З 25.01 по 26.01.2024 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти пройшло підвищення кваліфікації керівників закладів загальної середньої освіти за програмою «Організація здорового харчування та формування його культури в закладі освіти».

До цього заходу долучився і факультет харчових технологій Сумського НАУ. Декана факультету, к. с.-г. н., доцент кафедри технологій та безпечності харчових продуктів Наталія БОЛГОВА провела лекцію для слухачів на тему «Упровадження системи НАССР. Міжгалузева співпраця у формуванні культури здорового харчування в закладі освіти».

Дякуємо організаторам за таку ініціативу та можливість поширити інформацію про формування культури здорового харчування.