ЗНАЙОМСТВО ПЕРШОКУРСНИКІВ З НАУКОВОЮ БІБЛІОТЕКОЮ УНІВЕРСИТЕТУ

Наукова бібліотека Сумського НАУ традиційно привітала першокурсників з початком нового етапу їх життя – вступом до університету.

Перші тижні для першокурсників пов’язані з певними організаційними і навчальними труднощами, через брак досвіду і навичок самостійної роботи. З метою швидкої адаптації їх до студентського життя та навчального процесу співробітники наукової бібліотеки провели лекцію-знайомство.

Під час інформаційної години нових читачів було ознайомлено з структурою, напрямками діяльності, можливостями наукової бібліотеки.  Першокурсники отримали інформацію про інноваційні методи обслуговування та можливостями користування фондами бібліотеки як в стінах університету, так і в онлайн-режимі, що досить зручно під час дистанційного навчання. Студентів проінформовано про забезпеченість навчальною та науковою літературою, про періодичні видання, які отримує бібліотека, про безкоштовний доступ до інтернету у читальних залах.

Щиро дякуємо працівникам Наукової бібліотеки університету за організовану зустріч та корисну для студентів інформацію.